کاربر گرامی

مفتخریم که ویکتوری زون را به عنوان مرجع معتبر یادگیری فارکس انتخاب کرده‌‏اید. همانطور که مستحضرید، ویکتوری زون فقط به حوزه آموزش فارکس می‌‏پردازد و هیچگونه فعالیت دیگری در زمینه فروش سیگنال، قبول سرمایه، آموزش بازارهای سهام، رمز ارزها و یا هر عنوان دیگری جز آموزش فارکس ندارد. به لحاظ احترام به حقوق کاربران محترم و قانون‏مندِ ویکتوری زون و پیشگیری از بروز هرگونه مشکل و یا سوء تفاهمات احتمالی، لطفا موارد زیر را مطالعه بفرمایید و در انتها با زدن تیک”پذیرش قوانین و مقررات“، ثبت‌نام و یا خرید خود را نهایی کنید.

  • به دلیل اصل صداقت و اعتماد حاکم بر ویکتوری زون، مایلیم یادآور شویم که بازارهای مالی دارای ریسک می‏‌باشند؛ لذا با دانش و آگاهی کامل در آن‏ها اقدام به فعالیت و سرمایه‏‌گذاری کنید. سه رکن اصلی موفقیت در بازارهای مالی، ترکیب صحیح و حرفه‏‌ای ذات لحظه‏‌ای و با احتمالات بازار، سیستم معاملاتی و شخص معامله‏‌گر است که هر سه، نقش مستقیمی بر نتیجه نهایی معاملات می‏‌گذارند. لذا کلیه آموزش‌‏ها و مطالب ارائه شده در وب‏‌سایت ویکتوری زون، صرفا جنبه مطالعاتی و اطلاع‏‌رسانی داشته و این وب‏‌سایت و سرپرست آن، مسعود معینی، بابت ضرر و زیان احتمالی ناشی از استفاده (غلط) آن‏ها در انجام معاملات، هیچگونه مسئولیتی را نمی‌‏پذیرد. ضمنا این وب‏‌سایت و محتوای آن هیچ‌گونه نقش و مسئولیتی در خصوص تشویق و یا تحریک اینجانب به فعالیت و سرمایه‌‏گذاری در این بازار نداشته‏‌اند. لذا به موجب تایید این مطلب، حق هرگونه ادعا و شکوائیه‌‏ای از وب‏‌سایت ویکتوری زون و سرپرست آن، مسعود معینی، را در هر زمان و مکان در کلیه مراجع اداری، حقوقی و قضائی از خود سلب و ساقط می‌‏نمایم.
  • دو نوع کاربر در ویکتوری زون وجود دارد. کاربر آزاد و کاربر ویژه. دسترسی به دوره آنلاین فارکس ویکتوری زون، فقط مختص کاربر ویژه است. کاربر ویژه، از لحظه پرداخت شهریه دوره آنلاین فارکس، به جهت محدود بودن ظرفیت دوره و ترغیب کاربر به تلاش و جدیت بیشتر، به مدت ۹ ماه امکان دسترسی به محتوای این دوره را دارد. بعد از گذراندن ایستگاه‌های یادگیری، دسترسی وی به دروس دوره آنلاین منقضی خواهد شد.
  • هر اکانت، مخصوص یک کاربر بوده و نهایتا امکان اتصال از دو IP برای هر کاربر ممکن است. چنان‌چه در وب‏‌سایت برای یک کاربر، بیشتر از دو IP ظاهر شود، ویکتوری زون این حق را دارد که به دلایل امنیتی و محرمانگی محتوا و همچنین اطلاعات کاربر، دسترسی آن اکانت را موقت/دائم قطع کند.
  • به دلیل مهارتی بودن جنس فارکس و اهمیت بسیار بالای تمرین‏‌های هر درس و تصحیح اشکالات کاربران در طول مسیر یادگیری توسط تیم آموزشی ویکتوری زون، مکانیزم دوره آنلاین فارکس به گونه‏‌ای طراحی شده است که درسِ بعد زمانی برای کاربر ویژه قابل مشاهده است که تمرین‏‌های درس قبل، با دقت انجام شده باشد و بازخوردهای لازم و تاییدیه‌ی رفتن به درس بعد را از تیم ویکتوری زون دریافت کرده باشد.
  • تمام خریدهای انجام شده در ویکتوری زون،‌ با آگاهی کامل کاربر انجام شده و قطعی و نهایی تلقی شده و امکان بازگشت وجه وجود ندارد.
  • کلیه حقوق مطالب منتشر شده در این وب‏‌سایت، به ویکتوری زون به سرپرستی مسعود معینی تعلق دارد. نقل مطالب ویکتوری‏‌ زون به هر شیوه و هر عنوان، تخلف محسوب شده و متخلفین بر اساس قوانین جاری کشور مورد پیگرد قانونی قرار می‏‌گیرند.
  • چنانچه کاربری اقداماتی در جهت تخریب اعتبار و همچنین زیرساخت‌های IT ویکتوری زون و یا هرگونه اقدامی در جهت دور زدن قوانین ویکتوری زون انجام دهد، ویکتوری زون این حق را دارد که اکانت آن کاربر را بدون اطلاع قبلی حذف نماید و چنانچه از ناحیه آن کاربر ضرر و زیانی متوجه ویکتوری زون شده باشد، آن‌را مطابق قوانین جاری کشور مطالبه نماید.
  • به جهت حفظ حقوق مالکیت معنوی دوره آنلاین فارکس ویکتوری زون، تدابیری در این وب‏‌سایت تعبیه شده است تا مانع از انتشار غیر قانونی محتوای ویکتوری زون گردد و چنانچه تخلفی از سوی کاربری در جهت نشر این محتوا به هر شیوه و هر عنوان اتفاق افتاد،‌ قابل رهگیری و پیگیری است و فرد خاطی مورد پیگرد قانونی قرار می‏‌گیرد. چنانچه فرد خاطی اکانتی در ویکتوری زون داشته باشد،‌ ویکتوری زون این حق را دارد که اکانت آن کاربر را بدون اطلاع قبلی، حذف نماید.
  • راه‏‌های ارتباطی با ویکتوری زون،‌ ایمیل مندرج در بخش تماس با ما است. به جهت تعداد بالای پرسش‏‌ها و توجه ویژه سرپرست سایت به کیفیت پاسخگویی به سوالات کاربران، پاسخ‌دهی به پیام‏‌ها نهایتا ظرف ۷۲ ساعت انجام می‌‏شود.
  • مدت زمان بررسی و تحلیل تکالیف دانشجوها بین ۵ تا ۹ روز (بسته به ایستگاه‌ها) است.